Warunki pożyczki – jak wnioskować o pożyczkę inwestycyjną?

Zdajemy sobie sprawę, że prowadzenie firmy jest procesem czasochłonnym i wymagającym nakładów na inwestycje. Pożyczka GoldKredyt.pl przeznaczona jest dla wszystkich przedsiębiorców, szukających zewnętrznego finansowania. Proces ubiegania się o środki został dostosowany do profilu pożyczkobiorcy, co oznacza, że jest szybki – w całości online i co ważne, zdecydowanie prostszy niż wniosek o kredyt dla nowych firm.

Pożyczka dla firm krok po kroku:

  • skorzystaj z suwaków na stronie głównej i wybierz okres kredytowania oraz wysokość pożyczki
  • wypełnij krótki formularz online
  • uzgodnij z kurierem dogodny dla ciebie termin podpisania umowy

W jaki sposób pieniądze są wypłacane pożyczkobiorcy?

Już dzień po złożeniu podpisu na umowie pieniądze powinny pojawić się na twoim koncie. Możesz też wybrać drugą opcję, jaką jest czek GIRO. Alternatywna metoda odbierania środków z pożyczki inwestycyjnej pozwala podjąć pieniądze w dowolnej placówce pocztowej.

Warunki uzyskania pożyczki online

O dostępną w GoldKredyt.pl pożyczkę możesz ubiegać się już od pierwszego dnia działalności, wystarczy, że:

  • twoja firma jest zarejestrowana w Polsce
  • nie figurujesz w żadnej z baz dłużników BIG
  • posiadasz stały adres zamieszkania w Polsce

GoldKredyt.pl oferuje pożyczkę dla firm bez zaświadczeń, jedyny potrzebny dokument to dowód osobisty. Nie sprawdzamy obrotów na firmowym koncie, nie oczekujemy wyciągów z banku. Finansowanie otrzymasz bez zabezpieczeń i poręczycieli. Rozwijaj się z GoldKredyt.pl, już teraz wypełnij internetowy wniosek o pożyczkę inwestycyjną.

Jak długo rozpatrywany jest wniosek?

Dzięki automatyzacji i przeniesieniu całego procesu do internetu, decyzję o przyznaniu pożyczki poznasz już nawet godzinę po złożeniu wniosku. O wyniku analizy twojego formularza zostaniesz poinformowany drogą mailową lub telefoniczną.

Warunki korzystania z serwisu

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies, które przechowywane są na twoim komputerze. Jeśli chcesz poznać, na jakich zasadach pliki te gromadzą informacje, zapoznaj się z polityką prywatności.

 

WARUNKI UMOWY